.

Działalność społeczna

Nasze poczucie odpowiedzialności społecznej wyraża się przede wszystkim w naszej codziennej działalności. Cieszy nas, że to, na czym znamy się najlepiej, przyczynia się do ochrony środowiska. Każdego dnia zaprojektowane przez nas inteligentne instalacje optymalizują zużycie energii i innych mediów w domach, biurowcach i innych obiektach. Wiemy, że ich skuteczność  w dużej mierze zależy od naszych działań, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania zawsze spełniały najwyższe standardy jakości. Właśnie dlatego nasze projekty inteligentnych instalacji dokładnie dopasowujemy do planów budowlanych, a system programujemy indywidualnie dla każdego klienta.

To jednak nie wszystko.

Angażujemy się też w działalność charytatywną

Od 2012 roku regularnie wspieramy krakowskie Stowarzyszenie WIOSNA i jego programy Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. W 2014 roku dodatkowo zaangażowaliśmy się w działalność Stowarzyszenia Piękne Anioły i ich flagowy projekt Słoneczne Pokoje.

Ostatnie działania

Galeria

Dyplom sukcesów - SzymonaPokój chłopców Krzyśka i Markapokój szczęśliwej EwyAnioły w komplecieCzy to święty Mikołaj? nie, to pan prezes DLJM System osobiście dostarczył paczki!Zespół DLJM System podczas robienia paczki w ramach projektu Stowarzyszenia Piękne Anioły -  Słoneczne Pokojelogo Stowarzyszenia Piękne AniołyNasz podopieczny z Akademii Przyszłości - Szymon chce zostać informatykiem.  jego największym marzeniem jest zdrowie jego rodziny, ktorą "lubi" najbardziej na świecie.Grafika - mozaika podsumowująca udział fanów profilu Inteligentna Nowoczesność w akcji Szlachetnej PaczkiWIOSNA w DLJM, uroczyste przekazanie symbolicznego prezentu przez Prezesa firmy DLJM System, na ręce Prezesa Stowarzyszenia WIOSNA - księdza Jacka StryczkaDział projektowo-techniczny podczas akcji Szlachetna PaczkaWalka dobra ze złem - Szlachetna PaczkaKolezanki z biura podczas akcji Szlachetna PaczkaZespół DLJM System podczas akcji Szlachetna PaczkaTyyyyyle prezentów - akcja Szlachetna PaczkaNasi podopieczji z Akademii Przyszłości w 2013 r.- Dorotka, Szymon, Gabriela i KacperPrzedstawicielka DLJM System z paczkami dla Szlachetnej PaczkiSzlachetna PaczkaSzlachetna Paczka - zespół podczas pakowania prezentówSzlachetna Paczka - nasza przedstawicielka z certyfikatemBon potwierdzający uczestnictwo facebookowych fanów - DLJM System w Szlachetnej Paczce w 2012 r.Prezes Stowarzyszenia Wiosna z bonem od DLJM System - 3761 otwartych serc!