.

Zakres działalności

Inteligentne budownictwo


DLJM System od wielu lat specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach budowlanych. Firma jest liderem w branży rozwoju i testowania najnowocześniejszych technologii zarządzania i kontroli budynków. Naszą wiedzę, energię i ponad 10-letnie doświadczenie przekuwamy w sprawne i efektywnie działające budynki inteligentne - maksymalnie komfortowe, a przy tym przyjazne środowisku i portfelowi inwestorów.

Oferujemy pełen zakres usług: projektowanie, integrację, wykonawstwo i serwis instalacji. Chętnie podejmujemy się projektów trudnych i nietypowych, nie tylko w nowych inwestycjach, ale też modernizując istniejące obiekty. Dążąc do optymalnego działania budynków, dbamy zwłaszcza o ich efektywność energetyczną. Od 2013 roku jesteśmy Ambasadorem Budownictwa Pasywnego.


W grudniu 2015 r. firma sfinalizowała realizację projektu pn.  „Innowacyjna usługa wsparcia procesu produkcji urządzeń i systemów inteligentnego budownictwa”. W ramach przedsięwzięcia w Krakowie powstało unikalne na skalę światową Laboratorium Inteligentnego Budownictwa, w którym będą testowane urządzenia automatyki budynkowej i opracowywane oprogramowanie, które pozwoli efektywniej sterować urządzeniami budynkowymi, a dostęp do infrastruktury, metod i narzędzi badawczych będą mieli zarówno klienci indywidualni, jak i naukowcy i przedstawiciele branży. Usługi laboratoryjne świadczone są w ramach specjalnie w tym celu powołanej spółce córce – DLJM Lab.
 

eSklep


Nasz eSklep Inteligentne Budownictwo to platforma internetowych zakupów osprzętu elektroinstalacyjnego. Oferujemy największy w polskiej  sieci wybór urządzeń w standardzie KNX/EIB od najpopularniejszych producentów, a także sprzęt klasyczny. Dobrze znamy urządzenia, dlatego możemy zapewnić wsparcie techniczne przy jego doborze.

Klaster


Od 2010 roku jesteśmy liderem Klastra Inteligentne Budownictwo. Wierzymy, że bliska współpraca podmiotów zajmujących się nowoczesnym budownictwem jest źródłem ich konkurencyjności i generuje potencjał rozwoju całej branży.

 

Struktura firmy DLJM System:

Przejscie na stronę www.inteligentnebudownictwo.com.pl przejście na stronę Klaster.inteligentnebudownictwo.com.pl przejście na strone SKLEP.inteligentnebudownictwo.com.pl Przejście na strone dljmsystem.pl