.

Budynki energooszczędne

Inteligentny = energooszczędny

Kolektory słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła, piece akumulacyjne, zewnętrzne żaluzje i wentylacja mechaniczna z rekuperacją - budynki pasywne i energooszczędne są pełne nowoczesnych technologii, które wymagają spójnego zarządzania.
Dzięki systemowi sterowania budynkiem urządzenia pracują harmonijnie i maksymalnie efektywnie, oszczędzając w ten sposób dodatkowe 20% energii.

Dzięki inteligentnemu budynkowi można zaoszczedzic energię  na oświetleniu 35%, ogrzewaniu klimatyzacji i wentylacji do 30% oraz na roletach i żaluzjach do 10%

Usługi z certyfikatem

Jesteśmy Ambasadorem Budownictwa Pasywnego. Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej (PIBP) rekomenduje DLJM System jako zaufanego partnera inwestycji pasywnych i energooszczędnych.

Budować energooszczędnie, czyli jak?

Już w 2020 roku wszystkie nowe budynki będą musiały być energooszczędne. Jeśli jeszcze nie oswoiłeś się w technologiami energooszczędnymi, zachęcamy do czytania poradnika "Eko-Dom" dostępnego on-line. Rozdział poświęcony inteligentnym instalacjom elektrycznym jest naszym dziełem.