.

Oni już nam zaufali

Realizacje i referencje godne uwagi

Zobacz

Szkolimy i doradzamy

Czynnie promujemy ideę inteligentnego budownictwa

Zobacz

Ambasador Budownictwa Pasywnego

Od 2013 roku nasza firma należy do grona Ambasadorów Budownictwa Pasywnego. Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej (PIBP), który nadaje wyróżnienia, rekomenduje firmę jako zaufanego partnera inwestycji pasywnych i energooszczędnych. DLJM System jest pierwszą firmą zajmującą się automatyką budynkową, która otrzymała ten tytuł.

W gronie Ambasadorów gromadzimy firmy, które w swojej ofercie mają innowacyjne produkty i systemy, które skutecznie wspomagają budowę obiektów pasywnych – wyjaśniał Łukasz Krzysztoń z gdańskiego Instytutu – Znamy rzetelność DLJM System i wiemy, że wdrażane przez nich systemy automatyki gwarantują optymalne działanie urządzeń budynkowych.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej to partnerska instytucja Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt (Passivhaus Institut Darmstadt - PHI), głównego ośrodka budownictwa pasywnego w Europie.   PIBP jako jedyny w Polsce podsiada akredytację PHI do przeprowadzania certyfikacji budynków pasywnych w Polsce oraz prowadzenia szkoleń CEPH. Działa na zasadach non-profit.

W grupie Ambasadorów Budownictwa Pasywnego znajdują się firmy, które oferują innowacyjne komponenty, systemy budowlane lub  usługi projektowe zalecane do stosowania w budynkach pasywnych tworzonych zgodnie ze standardem Passivhaus. Mocną reprezentację mają tam producenci ociepleń, stolarki okiennej, pomp ciepła, solarów i biura architektoniczne. DLJM System jest w tym towarzystwie pierwszą firmą, która oferuje rozwiązania automatyki budynkowej.

Budownictwo niskoenergetyczne i inteligentne budynki to tematy nierozerwalnie związane ze sobą. Budynki pasywne i energooszczędne są pełne nowoczesnych technologii. Dzięki systemowi BMS te urządzenia pracują harmonijnie i maksymalnie efektywnie.

Zobacz także:

Oszczędność, komfort czy bezpieczeństwo?

Inteligentny budynek da Ci to wszystko